Posta Kurye

BAHÇELİEVLER KURYE

Posta Kurye olarak dünden bugüne vermiş olduğumuz kurye hizmetini, Bahçelievler kurye hizmeti ile devam ettirmekteyiz. İstanbul’un en kaliteli posta kuryesi olarak eşyalarınızı en kısa sürede istediğiniz yer ve zamanda teslimini gerçekleştirmekteyiz. Deneyimli ekibimiz ve geniş araç filomuz, maksimum hız ve sorunsuz teslimat politikamız ile kurye konusunda alabileceğiniz en iyi hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler

Bahçelievler Kurye Hizmetleri

Bahçelievler kurye hizmetleri çerçevesinde ihtiyaç olunabilecek birçok farklı yöntem belirledik. Bunun en büyük sebebi müşterilerimizin kurye hizmetleri kapsamındaki bütün isteklerine cevap verme isteğimizden kaynaklanmaktadır. Böylece müşterilerimize de teslimat şekli ve zamanına göre birçok seçenek sunabilmekteyiz.

 KURYE HİZMETLERİ
Moto Kurye
Bahçelievler moto kurye seçeneği ile hafif paketlerinizi Bahçelievler mahallelerine ve İstanbul’un diğer ilçelerine gönderimi sağlanır.
Acil Kurye
Bahçelievler acil kurye ile paketlerinizin olabilecek en yüksek hızda gönderimi gerçekleşir.
Araçlı Kurye
Bahçelievler araçlı kurye sayesinde beyaz eşya, mobilya gibi büyük ve ağır eşyaların taşınmasıdır.
Özel Kurye
Özel dosyalarınız, paketleriniz ve postalarınızı Bahçelievler’in bütün mahallelerine teslimatının sağlanmasıdır.
E-Ticaret Gönderileri
E-Ticaret firmanıza ait paketleri Posta Kurye ile en güvenilir ve kaliteli şekilde gönderimini sağlamaktayız.

İhtiyacınıza uygun gönderim seçimini belirleyerek bize ulaşabilir ve gerekli bilgileri iletebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken hiçbir şey kalmayacak. Deneyimli ekibimizin, ihtiyacınıza uygun gönderim seçimine göre en kaliteli hizmeti size sunacağından emin olabilirsiniz.

Bahçelievler Moto Kurye

Kurye konusunda moto kurye en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Bunun sebebi hem hızlı hem de daha sık seçilen küçük paketlere olan talepten kaynaklanmaktadır. Uzman motosiklet sürücüleri ile paketiniz en kısa sürede, mümkün olan en yüksek hızda ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Bahçelievler Acil Kurye

Kurye seçenekleri arasında acil kurye seçeneği de oldukça yaygındır. Çünkü İstanbul gibi büyük bir şehirde trafiğin yoğun olması ve yüksek nüfusun tetiklediği ihtiyaçlar sonsuzdur. Bahçelievler acil kurye sayesinde istediğiniz paket olabilecek en kısa sürede istediğiniz yere ulaştırılmaktadır.

Bahçelievler Ekspres Kurye

Ekspres kurye sayesinde gönderici ve alıcı arasındaki zamansal farkının normal bir kargo hizmeti kapsamında en aza indirilmesi ile gerçekleşir. Böylelikle paketlerinizin en kısa sürede, istediğiniz yere ulaşacağından emin olabilirsiniz. 

Bahçelievler Kurye Hizmet Bölgeleri

Kurye hizmet bölgeleri, oldukça geniştir. Bu açıdan kargo konusunda Posta Kurye, İstanbul kurye hizmetleri kapsamında Bahçelievler’de şüphesiz akla gelen ilk seçenek olacaktır. Hizmet bölgelerinin bu kadar geniş olması da Posta Kurye’nin neden bu kadar çok tercih edildiğini kanıtlar niteliktedir.

  • Çobançeşme
  • Kocasinan
  • Şirinevler
  • Yenibosna

Bölge içerisinde yüksek hız ve kaliteli dağıtım ile Posta Kurye, kurye konusunda sizin de ilk tercihiniz olmalıdır. Bu bölgelerdeki kurye ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmet verdiğimiz hatlar üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çobançeşme Kurye

Müşteri memnuniyetini en önde tuttuğumuz politikamızda kurye hizmetimizi Çobançeşme bölgesinde de sunmaktayız. Bölgede, ekspres, acil ya da moto kurye gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun kurye hizmeti için bize ulaşmanız yeterlidir.

Kocasinan Kurye

Kurye hizmetimizden ayrıca Kocasinan bölgesinde de yararlanabilirsiniz. Bu bölgede diğer bölgelerde de olduğu gibi özel takip sistemimizden de yararlanabilirsiniz. Böylece paketinizin nerede olduğunu ve buna ek olarak ne zaman teslim edileceğini öğrenebilirsiniz.

Şirinevler Kurye

Şirinevler bölgesine verdiğimiz hizmetten  yararlanabilirsiniz. Bulundukları bölgeyi iyi tanıyan uzman ekibimiz sayesinde kurye teslimleriniz en kısa sürede tamamlanacaktır. Bu teslimat sürecinin maksimum güvenlikte geçeceğine ve paketinizin zarar görmeyeceğine emin olabilirsiniz. 

Yenibosna Kurye

Posta Kurye Yenibosna bölgesinde de sahip olduğu bütün hizmetlerini vermektedir. Posta Kurye, hizmet verdiği bütün bölgelerde maksimum kalitede hizmet vermektedirler. Bu nedenle Bahçelievler kurye, Yenibosna bölgesinde de sıkça tercih edilmektedir. 

Bahçelievler Kurye Teslim Süresi

Kurye teslim süresi olabilecek en kısa sürede gerçekleşmektedir. Bu süre trafiğe, gönderici ve alıcı arasındaki mesafeye göre değişebilir. Buna rağmen bölgeyi iyi tanıyan, kısa ve güvenli yollar bilen ekibimiz sayesinde paketiniz en kısa sürede, istediğiniz adrese ulaşacaktır. Bu süreyi siz belirleyebilir ve paketin varacağı yeri seçebileceğiniz gibi zamanına da karar verebilirsiniz. Ayrıca bu zamanı uzaktan takip sistemi ile de takip edebilirsiniz. Normal bir kurye teslim süresi bir gün içerisinde gerçekleşir.

Kurye teslim kalitesinde hem zaman hem sağlam paket iletimi oldukça önemlidir. Bu konuda Posta Kurye olarak kurye hizmetinde profesyonel ekibimiz özenle çalışmaktadır. Çünkü paketi hızlı bir şekilde teslim etmek kadar paketin güvenli şekilde teslim etmenin de ne kadar mühim olduğunun farkındayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bu açıdan en büyük önceliğimizdir. 

Bahçelievler Kurye Fiyatları

Kurye fiyatları seçeceğiniz kurye hizmetine, paketinizin büyüklüğüne, alıcı ve gönderici arasındaki mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Gönderilerin acil olarak iletilmesi, VIP bir hizmet olan istenen tarih ve saat aralığında gönderiminin talep edilmesi gibi seçenekler daha maliyetli olacaktır. Yine de Posta Kurye olarak olabilecek en bütçe dostu fiyatlandırmayı müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Kurye fiyatları seçtiğiniz hizmet seçeneğine göre değişiklik gösterse de hizmet kalitemizde herhangi bir eksilme olmayacağına emin olabilirsiniz. Bu açıdan hem uygun fiyatlı hem güvenilir hem de kurye hizmetinden 7/24 şekilde yararlanmak istiyorsanız sadece bir telefon uzağınızdayız.  İstanbul’un her noktasında hizmet taleplerinize dönüş sağlamaktayız.

 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Hizmetinden Yararlanmak için Ne Yapmam Gerekir?

info@postakurye.com mail adresinden ya da 02626425665 ve 05437744141 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Kurye Hizmetinde Ne Tip Gönderimler Yapılabilir?

Dosya boyutunda paketlerden beyaz eşya gönderimine kadar birçok gönderim için hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır.

Kurye Hizmetinde Bölge, Fiyatı Etkiler mi?

Hizmet verilen bölge tek başına fiyatı etkilemez. Fiyatı etkileyen alıcı ve gönderici arasındaki mesafedir.