Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Fatih Kurye

Posta Kurye olarak İstanbul’un hemen her bölgesinde olduğu gibi Fatih ilçesinde de hizmetimizi vermekteyiz. Fatih kurye sayesinde kurye konusunda en kaliteli hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü Fatih kurye, hız, güvenilirlik ve kalite konusunda en sağlıklı hizmeti alabileceğinize emin olabilirsiniz. 

Deneyimli ekibimize ek olarak geniş araç filomuz sayesinde en hızlı şekilde teslimatlarınız sorunsuz bir şekilde, istediğiniz zaman ve yere gönderimi yapılır. Fatih kurye ile bölgede kurye teslimatınızı yapacak aracın bulunduğundan ve kuryenizin hiçbir problem yaşamadan iletilebileceğine emin olabilirsiniz. Ayrıca basit bir mektuptan ağır eşyalarınıza kadar bütün paketlerin teslimatı gerçekleştirilebilir.

 

Fatih kurye ile hem moto kurye alanında hem de araçlı kurye konusunda oldukça kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Üstelik bütün bu geniş çaplı kurye hizmetini oldukça bütçe dostu fiyatlarda elde edebilirsiniz. Bize ulaşmak isterseniz telefon numaramız ya da mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Üstelik bu iletişim adreslerini gönderi takibinizi yapmak için de kullanabilirsiniz.

Fatih

Fatih Kurye Hizmeti

Fatih kurye hizmetini almak istediğinizde aklınıza gelebilecek her türlü ağırlıktaki paketleriniz, günün istediğiniz saatinde bize ulaşarak, paketinizin istediğiniz yere ve zaman dilimine uygun şekilde gönderimini talep edebilirsiniz. Bu gönderim sırasında herhangi bir aksama yaşanmaz. Çünkü deneyimli ekibimiz her ihtimale karşı önceden hazırlıklıdır. Önlerine çıkabilecek bütün engellere (trafik, düşük yakıt, polis kontrolü vb.) karşı hazırlıklarını önceden yaparak kurye teslimatına çıkılır.

Fatih kurye müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü posta kurye çeşitlerine özel olarak tasarlanmıştır. Bunun en büyük sebebi, müşterilerimizin isteklerini yanıtsız bırakmama arzumuzdandır. Hizmet verme yöntemlerimiz sayesinde bu arzumuzu zevkle yerine getirebilmekteyiz. 

  • Moto kurye
  • Acil kurye
  • Hızlı kurye
  • Araçlı kurye

Bütün bu kurye türleri isteğe ve ihtiyaca göre daha da çeşitlenebilir. Biz Fatih kurye hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için 7/24 çalışmaktayız. Bunun için bizi arayarak ya da WhatsApp üzerinden bize ulaşmanız yeterli. 

Bize gerekli bilgileri ilettikten sonra paketinizi teslim almak üzere adrese doğru vakit kaybetmeden yola çıkarız. Deneyimli ekibimiz paketi teslim aldıktan sonra güvenli bir şekilde araca yükler. Daha sonrasında istediğiniz saat aralığında, istediğiniz yere doğru paketiniz tekrar yola çıkar. Deneyimli araç sürücülerimiz olabilecek en kısa ve güvenli yolları tercih ederek paketinizin en kısa sürede iletimi gerçekleştirilir.

Posta Kurye olarak küçük boydaki eşyalarınız için moto kuryelerimiz hizmet verir. Bu araçlar trafikte çok daha hızlı hareket ettiği için verdiğiniz ürünler hızlıca teslim edilir. Paket gibi büyük boydaki eşyalar için genellikle araçlı kuryelerimiz çalışmaktadır. Özellikle kırılacak eşyalarınız varsa herhangi bir zarar gelmeden ürünlerin adrese teslim edilmesi sağlanır. Ürünlerinize bağlı olarak araç seçimi yapılır.

Fatih Moto Kurye

Fatih moto kurye seçeneğinde teslimatının gerçekleşmesini istediğiniz hafif paketlerinizin, Fatih mahalleleri arasında ya da İstanbul’un başka ilçelerine gönderimini sağlamaktayız.

Fatih Acil Kurye

Fatih acil kurye seçeneğinde acil paketlerinizin olabilecek en kısa sürede, maksimum hızda gönderimini sağlamaktayız.

Fatih Hızlı Kurye

Fatih hızlı kurye ile trafiğe takılmadan, hızlı ve güvenilir şekilde gönderiminizi sağlamaktayız. 

Fatih Araçlı Kurye

Fatih araçlı kurye seçeneğinde mobilya ya da beyaz eşya gibi büyük ve ağır eşyaların gönderimini sağlamaktayız.

İhtiyacınıza uygun olan gönderim seçeneğini belirleyerek bize Whatsapp üzerinden ya da direkt olarak arayarak ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgilerin iletimini gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken başka hiçbir şey olmayacağı gibi paketinizi bize teslim ettikten sonra çoktan iletildiğini bile düşünebilirsiniz. Çünkü uzun yıllardır bu işin içinde olan ekibimiz, ihtiyacınıza ve talebinize uygun kargo seçeneğini maksimum kalitede değerlendireceğine emin olabilirsiniz. Bu noktada yukarıda kısaca bahsettiğimiz kurye seçeneklerini daha detaylı bir şekilde açıklamakta fayda vardır.

Fatih Moto Kurye

Fatih moto kurye, İstanbul’un Fatih bölgesinde en çok talep gören kurye seçeneklerinden biridir. Bunun sebebi şüphesiz yüksek hızı ve daha çok gönderim talebi olan küçük paketlerin taşınmasının kolay olmasından kaynaklanmaktadır. Fatih kurye ekibinin deneyimli motosiklet sürücüleri ile paketiniz en doğru yollar kullanılarak teslimat adresine ulaştırılır. 

Söz konusu bu teslimat sürecinde kurye Fatih olarak görev yapan motosiklet sürücülerimiz hem trafik kurallarına uygun şekilde hareket ederler. Ayrıca paketin güvenliği konusunda ekstra dikkatli olurlar. Çünkü moto kuryelerde yaygın olan paket kaybolması, hasar görmesi gibi sorunların önüne geçilmesi gerektiğinin farkındayız. Buna bağlı olarak Fatih kurye sürücüleri paketin hasar görmemesi ve kaybolmaması için önlemlerini almaktadırlar. Dolayısıyla Fatih kurye güvenli paket taşımacılıkta akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir.

Moto kurye fatih aynı zamanda trafik kurallarına uyarak, gereksiz zaman kayıpları yaşamaz. Böylece beklenen teslimat süresi geçmez. Ayrıca uzman motosiklet sürücülerimiz zaman kazanmak için motosikletlerin geçebileceği kestirme yolları da değerlendirmeyi ihmal etmezler. Sonuç olarak Fatih kurye seçeneklerinden moto kurye, hız ve güvenli taşımacılıkta en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Üstelik bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız bize sadece bir telefon uzağınızda olduğumuzu da hatırlatmak isteriz.

Fatih Acil Kurye

Fatih kurye özellikle acil kurye konusunda diğer firmalara göre farkını konuşturmaktadır. İstanbul gibi yoğun, kalabalık nüfusunun yanında meşgul trafiğe sahip bir büyük şehirde acil kurye ihtiyacı oldukça sık talep edilebilmektedir. Fatih’te acil kurye ihtiyaçlarına ise yine Posta Kurye koşmakta. İstanbul’daki bu sonsuz ihtiyacı karşılayabilecek tek kaliteli isim olarak acil kurye ihtiyaçlarınızı en hızlı ve güvenli şekilde yerine getirmeye hazırız.

Peki, nedir bu acil kuryeler? Aklınıza gelebilecek ve acil olduğunu düşündüğünüz her şey olabilir. İlaçlar ve evraklar gibi eşyalar buna örnek olarak verilebilir. Özellikle sağlık ve iş için önemli olan bu eşyaların olabilecek en hızlı şekilde ulaştırılmasında önemli bir rol oynamaktayız. Diğer kurye hizmetlerinde olduğu gibi acil kuryede de hız, güvenlik ve kalite konusunda asla bir kayıp yaşanmamaktadır.

Fatih Hızlı Kurye

Adı üzerinde olan hızlı kurye, teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi trafiğe takılmadan ve güvenli bir şekilde dilediğiniz zamanda ve yere doğru iletilmesine denir. Fatih kurye olarak hız ve güvenlik konusunda seri teslimatlarımızı en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Uzman ve deneyimli sürücülerimiz ile paketleriniz hiçbir engele takılmadan oldukça hızlı bir şekilde istenilen yere ulaştırılır.

Hızlı kurye genellikle motosiklet ile taşınabilecek paketlerin teslimini gerçekleştirmektedir. Bu paketlerde genellikle evraklar veya dosyalar bulunmaktadır. Söz konusu bu evrak ve dosyaların iletiminin olabilecek en kısa sürede teslimi için Fatih kurye bünyesindeki hızlı kurye seçeneği tercih edilir.

Fatih hızlı kurye ile alıcı ve gönderici arasındaki zamansal farkı minimuma indirilir. Böylece istenilen hızlı kurye ihtiyacı oldukça kısa bir sürede giderilerek, günlük yaşamda ortaya çıkan problem yine kısa sürede ortadan kaldırılmış olur. Fatih kurye ile hızın yanı sıra güvenli teslimatın da yapılacağına emin olabilirsiniz.

Fatih Araçlı Kurye

Fatih araçlı kurye seçeneğinde, motorla taşınamayacak kadar büyük eşyaların teslimatının yapılması söz konusudur. Bu paketlerin gönderimi genellikle araba aracılığı ile sağlanır. Beyaz eşya ürünleri ya da mobilya çeşitleri bu paketlere örnek olarak verilebilir. Araçlı kuryeler en az motorlu kuryeler kadar hızlı bir performans vermektedir. 

Deneyimli araç sürücülerimiz gönderici adresinize gelerek büyük paketi araca yüklemek üzere paketlemesi yapılır ve sizden alınır. Araç içerisinde güvenle yerleştirilen paket alıcı adrese teslim edilmek için yola çıkar. Deneyimli araç sürücülerimiz trafiği önceden kontrol etmeleri ile herhangi bir gecikme yaratacak yollara başvurmazlar. Dolayısıyla olabilecek en kısa sürede büyük paketlerinizin teslimatı gerçekleştirilir.

Fatih Kurye Hizmet Bölgeleri

Fatih kurye hizmet bölgeleri oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Üstelik bütün bu alanlara olan teslimat hızı maksimum seviyededir. Bölgelerin uzaklığı ne olursa olsun deneyimli ekibimizin disiplinli çalışma politikası ile olabilecek en kısa sürede teslimatınız güvenli şekilde gerçekleşecektir. Bütün bölgelerde aynı kalitede teslimat yapılır ve söz konusu bu kalite en üst seviyede gerçekleşir.

Aksaray Kurye

Balat Kurye

Beyazıt Kurye

Cağaloğlu Kurye

Çapa Kurye

Çemberlitaş Kurye

Edirnekapı Kurye

Eminönü Kurye

Fındıkzade Kurye

Karagümrük Kurye

Kapalıçarşı Kurye

Kocamustafapaşa Kurye

Laleli Kurye

Mercan Kurye

Sirkeci Kurye

Sultanahmet Kurye

Tahtakale Kurye

Topkapı Kurye

Unkapanı Kurye

Vezneciler Kurye

Yedikule Kurye

Yenikapı Kurye

  

Yukarıda görüldüğü gibi birçok bölgeye teslimat motor Fatih kurye tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu bölgelerden sadece paket alımları değil gönderini için de bir köprü oluşturulabilmektedir. Söz konusu bölgelere yapılan teslimatların hızının olabilecek en yüksek seviyede olduğu gibi ayrıca bütün bölgelerde yapılan taşımacılıkta kalite ve güvenlikten ödün vermiyoruz. Kurye Fatih olarak bunu müşterilerimize garanti ediyoruz.

Fatih Kurye Fiyatları

Fatih kurye fiyatları, paketinizin büyüklüğüne, ihtiyaç duyduğunuz kurye hizmetine ve elbette gönderici ile alıcı arasındaki mesafeye göre farklılık gösterebilir. Paketlerin acil olarak gönderilme isteği ya da VIP bir hizmet olarak, saat ve tarih aralığında gönderiminin talep edilmesi gibi birçok fırsattan yararlanmak, Fatih kurye ücretlerinin bir nebze daha maliyetli olmasında rol oynayacaktır. Ancak Posta Kurye olarak müşterilerimizi dara düşürmeyecek, bütçe dostu fiyatlar benimsemekteyiz. 

Fatih kurye fiyatları her ne kadar hizmet seçeneğine göre farklılık gösterse de vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ve güvenliğinde hiçbir değişikliğin olmayacağına emin olabilirsiniz. Güvenli, hızlı ve kaliteli Fatih kurye hizmetinden yararlanmak ise sadece bir telefon uzağınızda. Eğer siz de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız 7/24 şekilde bize telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 

Fatih kurye olarak bize ulaşan kurye isteklerine ek olarak İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz. Uzun süredir piyasada bulunmuş bir ekip olarak kurye konusunda İstanbul’un en tanınan ismi haline geldik. Dolayısıyla müşterilerimizin ne istediğini bilecek kadar onları tanıdık. Onları zora düşürmeyecek ve zorlamayacak fiyat aralıklarını belirledik. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Fatih Kurye Hizmetinden Yararlanmak için Ne Yapmam Gerekir?

Fatih kurye hizmetinden yararlanmak sadece bir telefon uzağınızda. Eğer Fatih kurye ihtiyacınız varsa +90 262 646 54 75 ve +90 507 594 10 08 numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Bu numaraları ayrıca göndermiş olduğunuz ya da beklediğiniz paketin takibini yapmak üzere kullanabilirsiniz. Ayrıca info@postakurye.com mail adresinden de bizimle iletişime geçme imkânınız bulunmaktadır.

Fatih Kurye Hizmetinde Gönderim Çeşitleri Nelerdir?

Fatih kurye hizmeti içerisinde aklınıza ve ihtiyacınıza uygun bütün gönderim çeşitleri mümkündür. Küçük eşyalarınız, ilaç, evrak dosya gibi paketleriniz için moto kurye seçeneği bulunmaktadır. Bunun dışında çok daha büyük olan beyaz eşya ya da mobilya türleri gibi paketleriniz için araçlı kurye seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Gönderi paketiniz ne olursa olsun kalite, hız ve güvenlikte hiçbir farklılığın olmayacağına emin olabilirsiniz.

Fatih Kurye Hizmetinde Hangi Bölgede Olduğum Fiyatı Etkiler mi?

Fatih kurye hizmetinde bölgenin neresi olduğu, fiyatı etkilemez. Fiyatı etkileyen kıstaslarda gönderici ve alıcı arasındaki mesafenin ne kadar olduğudur. Diğer kıstaslarda ise gönderi paketinin ne kadar büyük olduğu veya ekstra bir hizmet alıp almadığınızdır. Ancak Fatih kuryeden alacağınız hizmetin fiyatı ne olursa olsun, hız, kalite ve güvenlikten maksimum faydayı göreceksiniz.