Posta Kurye

Kurumsal Kurye Firmaları: Hizmet Çeşitleri ve Bölgeleri

kurumsal kurye firmaları

Kurye taşımacılığı son yıllarda ön plana çıkan meslek gruplarından biridir. Birçok adrese kolaylıkla paket teslimatı imkânı sunar. Kurumsal kurye firmaları, gönderilerin güvenilir ve hızlı yöntemlerle taşınmasında tercih edilir. Bu kapsamda sektörde öncü isimlerden biri olan Posta Kurye, geniş hizmet seçenekleriyle müşteri memnuniyetini sağlar. Firmanın uzmanlığından yararlanmak için hemen iletişime geçebilir, hızlı ve güvenilir teslimat desteği alabilirsiniz.

Kurye firmaları, farklı bölgelerde birçok hizmet seçeneği sunar. Taşıma şekli müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Bölge tercihi sonucunda iletilmek istenen gönderiler çeşitli yöntemlerle doğru konuma götürülür. Gönderinizin bulunduğu adrese ve ihtiyaç duyduğunuz hizmet türüne göre farklı kurye hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür.

Kurumsal Kurye Hizmet Bölgeleri

Kurumsal kurye firmaları, ihtiyaç duyduğunuz pek çok bölgede hizmet almanıza olanak sağlar. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bulunan semtlerin dışında 81 ilde de taşımacılık olanaklarından yararlanabilirsiniz. Zaman ve para tasarrufu yapmanıza yardımcı olarak paketlerinizi güvenle yerine ulaştırmak için bu seçeneği kullanmanız mümkündür.

Kurumsal kurye hizmetleri ile müşterilerinize ulaştırmanız gereken e-ticaret ürünlerinin yanı sıra şirketler arası kargo, evrak gibi gönderileri de iletebilirsiniz. Bu sayede zorlu hava koşullarında bile en kısa sürede paketleriniz zarar görmeden taşınmış olur. Bu kapsamda firmamız Posta Kurye’nin hizmet sunduğu bölgeler şu şekilde sıralanır:

 • İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası
 • Kocaeli
 • Ankara, Bursa, Balıkesir, Trabzon, Edirne, İzmir gibi birçok ilde şehirler arası kurye desteği

Günlük yaşam koşullarında ürün teslimatı yapmak ekstra para ve zaman maliyeti ortaya çıkarır. Trafik yoğunluğu, ulaşım masrafı gibi sebeplerden dolayı kurye seçeneklerini tercih etmek daha mantıklıdır. Bu noktada hızlı ve kesintisiz işlem yapan firmaları tercih ederek gönderilerinizin hızlı ve sorunsuz şekilde yeni adresine teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 Kuryeler Cumartesi Çalışıyor mu? başlıklı içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal Kurye Hizmet Seçenekleri

Kurumsal kurye firmaları kapsamında taşımacılık seçenekleri oldukça geniştir. Yaya, motorlu, araçlı kurye gibi farklı yöntemlerle teslimat işlemleri gerçekleştirilir. Bu kapsamda ihtiyacınıza uygun taşıma türünü tercih edebilirsiniz. Paketinizin ağırlığı, ebatı, uzunluğuna uygun farklı seçeneklerden yararlanmanız mümkündür. Böylece istediğiniz zamanda gönderinizin yerine ulaşması için ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Başlıca yararlanabileceğiniz kurumsal kurye hizmet seçenekleri şu şekildedir:

 • Acil kurye: Bu hizmet, belirli bir zaman aralığında teslim edilmesi gereken gönderileriniz için idealdir. Hukuki belgeler veya acil diğer paketleriniz için bu seçeneği tercih edebilirsiniz.
 • Araçlı kurye: Daha büyük ve ağır gönderilerinizin taşınması için idealdir.
 • Ekspres kurye: Bu hizmet türünde gönderiniz, mümkün olan en kısa sürede alıcıya ulaştırılır.
 • Gece kurye: Mesai saatleri dışında iletilmesi gereken gönderileriniz için bu seçenekten yararlanabilirsiniz.
 • Gümrük kurye: Uluslararası paketlerinizin alınması veya gönderilmesi için bu hizmet türü idealdir.
 • Hızlı kurye: Standart teslimat sürelerinden daha hızlı iletilmesi gereken gönderiler için bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.
 • Moto kurye: Trafik yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde hızlı teslimat için bu seçenek uygundur.
 • Özel kurye: Belirli gereksinimler taşıyan gönderileriniz için bu hizmet idealdir.
 • Şehirler arası kurye: Farklı illere iletmeniz gereken gönderiler için bu seçenek güvenli bir taşıma imkanı sunar.

Tüm bu seçeneklerden yararlanmak için Posta Kurye firmamıza talebinizi iletmeniz yeterlidir. Telefon numaralarımızdan veya WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Paket ve ulaşım adresi hakkında detaylı bilgileri vermenizin akabinde bölgeye en yakın ekip arkadaşımız adresinizi ziyaret ederek gönderinizin alımını gerçekleştirir. Firmamızı tercih ederek en uygun ücret tarifelerinden yararlanabilir, güvenli yöntemler sayesinde istenilen adrese kısa süre içerisinde paketlerinizi iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ehliyet İstemeyen Motorlar

Ehliyet İstemeyen Motorlar Trafikte özgürlüğün tadını çıkarmak isteyen ancak ehliyet alma süreciyle uğraşmak istemeyenler için ehliyet istemeyen motorlar harika bir alternatif sunar. Bu tür taşıtlar,

Devamı »

En İyi Motosiklet Markaları

En İyi Motosiklet Markaları Motorcu dünyasında, en iyi motosiklet markaları arasından seçim yapmak bazen oldukça zor olabilir. Harley Davidson, Amerikan motosiklet kültürünün bir ikonu olurken;

Devamı »
Kurye E-Fatura Zorunlu mu?
Posta Kurye
Posta Kurye

Kurye E-Fatura Zorunlu mu?

Faturaların internet ortamında düzenlenmesi, paylaşılması ve takip edilmesi e-fatura olarak adlandırılır. 2010 yılından bu yana varlığını sürdüren bu sistem sayesinde hem zamandan hem de maliyetten

Devamı »