Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

ACİL KURYE

Kısa sürede teslim edilmesi gereken evrak, paket veya belgeler için acil kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belirlenen saatler arasında teslimatın gerçekleşmesi için bu hizmeti vermekteyiz. Posta Kurye firmamızla iletişime geçtiğinizde aciliyeti olan gönderileriniz önceliğe alınır ve kısa sürede teslim edilir. Dilerseniz süreç boyunca tarafınıza bilgilendirme de yapılacaktır.

Acil Kurye Yapılanlar

Acil Kurye Nedir?

Acil kurye, adından anlaşılacağı üzere kısa sürede teslim edilmesi gereken teslimatlar için verilen bir hizmettir. Aslında bu hizmet, kuryenin hızlı gitmesi değil, seri hareket etmesi anlamına gelir. Kurye hizmetlerimiz arasında bulunan acil kurye, imkanların el verdiği en kısa sürede belge ve paketlerin teslim edilmesini sağlar. 

Bu hizmetimiz kapsamında süre, belirli faktörlere göre farklılık gösterir. Teslimat süreleri hakkında bilgi vermeden önce dikkat ettiğimiz etkenleri aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Hava Durumu:

Yağışlı havalarda teslimat süreleri daha uzundur. 

Araç Seçimi:

Acil kurye hizmetlerinde, sürüş kapasitesi en yüksek araçlar tercih edilir. 

Trafik:

Trafik kilitlenmeleri, elimizde olmayan sebeplerden olduğu için teslimat süresini etkiler. Ancak kuryelerimiz motosikletle yola çıktığı için hızlı hareket etme şansına sahiplerdir. 

Yukarıdakilerin yanı sıra kuryenin size yakın olup olmadığı da süreyi değiştirebilir. Ancak bu aksamalar, uzun süreli değildir. En fazla 5-10 dakikalık gecikmeler yaşanır. Çoğu zaman belirlenen zaman aralığında teslimat yapılır.

Acil Kurye Türleri

Firmamız, acil kurye hizmetlerinde çeşitli avantajlar sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımıştır. Bu hizmetlerimizden yararlandığınızda aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz:

  • Teslim edilecek ürünler, saniyeler içerisinde teslimata hazır hale getirilir. 
  • Paketler, istenen saatte veya dakikalar içerisinde teslim edilir.
  • Kuryelerimiz, doğrudan acelesi olan gönderilere odaklanır.
  • Günün herhangi bir saatinde bu hizmetten yararlanmak mümkündür.

Yukarıdaki avantajlar tüm acil kurye çeşitlerimiz için geçerlidir. İhtiyacınız doğrultusunda bu hizmetlerimizden 0262 646 54 75 ve 0507 594 10 08 numarasını arayarak yararlanmanız mümkündür.

Acil Moto Kurye

Moto kurye, küçük belge, evrak veya paketlerin taşınması için verilen kurye hizmetidir. Motosiklet ile taşıma yapılacak her türlü gönderi, bu araçlarla yerine ulaştırılabilir. Acil moto kurye ise bu hizmet kapsamında acelesi olan gönderiler için verdiğimiz diğer hizmettir. 

Bir belgenin veya evrakın dakikalar içinde teslim edilmesini istiyorsanız Posta Kurye firmamızın bu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Örneğin, bir sözleşmenin acil olarak gönderilmesi veya yasal başvurular için evrak eksikliklerinin anlık temin edilmesi gerekebilir. 

Geniş bir kadroya sahip olduğumuz için kuryelerin siparişleri teslim edip dönmesini beklemenize gerek yoktur. 

Acil Araçlı Kurye

Acil kurye kapsamında motosiklet için uygun olmayan paketleri göndermeniz mümkündür. Bu noktada acil araçlı kurye hizmetimiz devreye girer. Örneğin, sevdiğiniz birinin doğum günü ve acil hediyesini göndermek istiyorsunuz ve onun için büyük bir paket hazırladınız. Böyle durumlarda acil kuryemiz hemen yola çıkar. İlk olarak verdiğiniz adresten teslimatı alır, sonrasında gerekli adrese ulaştırır.

Acil Nöbetçi Kurye

Kurye hizmetlerimiz kapsamında her detaya dikkat etmekte ve eşyalarınızı önemsemekteyiz. Acelesi olan gönderiler için acil nöbetçi kuryelerimizle hizmet veriyoruz. Gece veya hafta sonu gibi belirli zamanlarda acil kuryeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Örneğin, bir ilacın hemen gelmesini beklemeniz mümkündür. İşte bu gibi durumlarda acil kuryemiz yola çıkar, nöbetçi eczaneden ilacı alır ve size ulaştırır.

Acil Gece Kurye

Gün içinde işinizden dolayı yoğun olmanız mümkündür. Bunun yanında gece teslim edilmesi gereken bir eşyanız olabilir. Böyle durumlarda acil gece kuryelerimizle size hizmet veriyoruz. Gece boyunca Posta Kurye firmamızı arayıp hizmet alabilirsiniz. Kuryelerimiz, gece gönderiyi alarak gerekli adrese dakikalar içinde teslim eder.

Acil Kurye ile Neler Taşınabilir?

Acil kurye ile dilediğiniz her türlü teslimat taşınabilir. Motosiklete uygun olan küçük evraklar ve belgeler bu hizmet için uygundur. Aynı zamanda büyük paketleri de göndermeniz mümkündür. Büyük teslimatların taşınması amacıyla araçlar kullanılır. Yasal olarak suç olmayan her gönderi büyük ve küçük fark etmeksizin bu hizmetle taşınabilir.

Acil Kurye İstanbul

İstanbul içinde Posta Kurye olarak acil kurye hizmeti veriyoruz. Bu konuda İstanbul’un en çok tercih edilen firmasıyız. Çünkü biz ilk olarak sizin memnuniyetinizi önemsiyoruz. Hizmetimizi kısa zaman dilimleri içerisinde tamamlıyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Sonrasında belirlenen zaman dilimi içerisinde verdiğiniz adrese paket, evrak veya belgeler teslim edilir.

Acil Kurye Fiyatları

Acil kurye için belirlediğimiz fiyatlar hizmet türüne göre değişiklik gösterir. Örneğin, moto kurye ile gece kurye hizmetlerimiz arasında ufak bir fiyat farkı vardır. Ancak genel anlamda fiyatları belirlerken müşterilerimizi düşünüyoruz. Bu nedenle her zaman bütçe dostu fiyatlar belirliyoruz. Uygun fiyatlarla kurye hizmeti almak için bizimle iletişime geçin!

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Acil Kurye Ne Demek?

Acil kurye, çok kısa bir zaman diliminde gönderilmesi gereken paket veya evrakları teslim eder.

Kuryeler Gece Çalışır mı?

Posta Kurye olarak sizin için gece kurye hizmeti veriyoruz. Bu bağlamda dilerseniz acil gece kurye hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Acil Kurye için Nasıl İletişim Kurabilirim?

0262 646 54 75 ve 0507 594 10 08 numarasını arayarak acil kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.